Yaşam

Aile 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan, Devin’in Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Aile 6. yeni bölümüyle 11 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Devin, Aslan’a babası öldüğünde ağlayıp ağlamadığını sorar. Aslan, babasının onlara ağlamayı yasakladığını söylüyor. Cihan, Devin’in kliniğine gider ve her şeyi alt üst eder ve ona kırıldığını ve kendisini daha da kötüleştirdiğini söyler. Devin’in sorusu üzerine Aslan, babasının ona bıraktığı mektubu almaya gider. Aile 6 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Aslan, Devin’in annesinden özür dilemesini ister.

Aslan, Devin’in Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

Ailenin 6. bölüm 2. fragmanında; Yangının ardından İbo, Aslan’la yeni bir mücadeleye girer ve büyük bir atılım yapar. Aslan’ın en büyük korkusu Yusuf Soykan’ın oğluna bıraktığı mektuptur. Ati, Ceylan’ı partisine davet ederek ve onu kullanarak Aslan’dan intikam almayı planlamaktadır. Devin, kurallarıyla boğuşan Hülya ile tartışır. Bu tartışma üzerine Aslan, Devin’den annesinden özür dilemesini ister.

İşte Family 6 2. bölüm fragmanı…

AİLE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Çiftliğe yapılan silahlı saldırıyla Devin, hayatının belki de en zor günlerini yaşarken tek ihtiyacı Aslan’ın desteğidir. Ancak Aslan yerine kendisini bir muhafız ordusuyla bulur. Hülya ise başta Devin olmak üzere aile üyelerinin üzerindeki baskıyı artırır.

Saldırıyı düzenleyen kişi bulunana kadar çiftlikte en üst düzeyde güvenlik önlemleri alınır. Eko, başarılı bir ameliyattan sonra aklını başına toplar. Soykan ailesinin karanlığıyla yüzleşen Devin, Aslan hakkında inandığı gerçekleri sorgulamaya başlar ve bir cevap bulmak için Cihan’la buluşur.

Aslan’ı tanımaya çalışırken içindeki karanlıkla da tanışır. Aslan, Eko’yu kimin vurduğunu bulmaya çalışır. Tüm oklar Ati’yi gösteriyor. Ama Ati ortadan kayboldu. Aslan saklandığı yerde Ati’yi bulur. Onu korkutuyor.

Daha sonra amcasının yanına gider ve bu saldırıyı kendisinin yaptığını bildiğini söyler. Saldırıyı kendisinin yaptığını İbrahim Aslan’a itiraf eder. Kendisine çiftlikte güvenlik açığı olduğunu söylediğini ve kendisine inanmadıklarını bu yüzden bu saldırıyı kendisinin yaptığını ancak Eko’nun bilerek yapmadığını söyler.

Devin, bunu bir kan davasına dönüştürmemek için Aslan’dan konuşmasını ister. Söz verirse onunla çiftliğe gideceğini söylüyor. Aslan ona bu sözü önce veremez. Amcasıyla görüştükten sonra Devin’e gider ve Eko’ya hem saldırganı hem de saldırıyı yapan kişiyi bulduğunu ancak onlara hiçbir şey yapmadığını söyler.

Devin, Aslan’la birlikte çiftliğe döner. Amcasının büyük bir yatırım yaptığını öğrenen Aslan, tetikçisiyle birlikte o fabrikayı yakar. Gece haberlerinde o fabrikada yangın çıktığı ve içinde bir kişinin öldüğü haberini izliyor.

Aile 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aslan, babasının ona bıraktığı mektubu açabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu