Haber

Başkan Ekrem Yüce’den ‘Akyazı’ vurgusu

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Aziz, Akyazı Toplumsal Gelişim Merkezi yılsonu programına katıldı. Öğrencilerin büyük heyecan yaşadığı programda Lider Yüce’nin yanı sıra AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel, bürokratlar ve öğrenci aileleri.

Dikiş, nakış, çini boyama gibi el işlerinden oluşan sergiyi ilk olarak Milletvekili Atabek ile birlikte ziyaret eden Önder Büyük, çalışmaları çok başarılı bulduğunu ifade ederek tüm öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti. Programda Akyazı SGM öğrencileri, geri dönüşümlü işlerden yaptıkları giysilerle küçük bir defile de sergilediler. Müzikal gösteri ve tiyatro oyunu da izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Sakarya’yı ‘Şehirler Şehri’ olarak tanımladığını belirterek sözlerine başlayan Önder Ekrem Şanlı, “Farklı kültürlerin bir arada, kardeşçe, kardeşçe yaşayabileceğini dünyaya göstermeyi başarmış ender şehirlerden biriyiz. .” Ulu da son 50 ayda Akyazı’ya çok değerli yatırımlar yaptıklarını belirterek, “33 kilometreye ulaşan yolları yeniledik. 70 milyonluk yatırım Dünyaya örnek olan projemiz; Sera Mükemmeliyet Merkezimizi kurduk. Gelişmiş biyolojik atıksu arıtma tesisimizin kapasite artırım çalışmasını tamamladık. İlçemizin altyapısını güçlendirdik. Akyazı bizim için çok değerli” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu