Ekonomi

Evolv AI, dönüştürülebilir tahvillerden ve özsermaye turundan 13,3 milyon dolar topladı

San Francisco merkezli Evolv AI, dönüştürülebilir tahvillerin dönüştürülmesi ve yeni bir özsermaye biçimi yoluyla Perşembe günü 13,3 milyon dolar topladı. Horizons Ventures, NJF Capital, Engage VC ve Major Group Asia’nın katılımıyla gerçekleştirilen finansmanla şirketin toplam fonu 23,3 milyon dolara ulaştı.

Evolv AI, kuruluşların dönüşümlerini aşamalı olarak artırmalarına yardımcı olan dijital deneyim optimizasyonu ve kişiselleştirme platformuyla tanınıyor. Şirketin tescilli makine toplama motoru ve müşteri ziyaretçi görüşleri, lider şirketlerin akıllı deneyimler aracılığıyla dijital büyüme hedeflerini hızlandırmasına yardımcı oldu.

Evolv AI hizmetlerinden yararlanan şirketler arasında AS Watson, Curiosity Stream, DIRECTV ve Verizon yer alıyor. Bu şirketler, dijital genişleme hedeflerini kolaylaştırmak ve gelişmiş müşteri deneyimleri sunmak için platformun yeteneklerinden yararlanıyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

gungorenhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu