Teknoloji

God of War Ragnarök Genişlemesi Yakında Açıklanacak

AreaJugones’a göre, Savaş Tanrısı Ragnarök genişletmesi Önümüzdeki ay içinde açıklanabilir. Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.


İlginizi Çekebilir: God of War ve Uncharted da GOG Store’a Geliyor


God of War Ragnarök genişlemesi ilk olarak Ağustos ayında The Snitch’in bir paylaşımıyla ortaya çıktı. Geçtiğimiz yılın eylül ayındaki State of Play yayınında Rise of the Ronin oyununun duyurulmasından önce sızdırılan kaynak aracılığıyla aktarılan bilgiler, genişletmenin %60 oranında tamamlandığını ancak bu yıl için zamanında gelmeyebileceğini gösteriyordu. Görünüşe göre beklenen açıklama yakında yapılacak.

İspanyol medyası AreaJugones’un SIE Santa Monica Studio bünyesinden ve gizliliğini korumak istediği için anonim olarak tanımlanan bir kaynaktan aktardığı bilgiye göre, söz konusu genişleme paketi/indirilebilir içerik yakın zamanda açıklanacak.

God of War Ragnarök Genişlemesi Ne Zaman Açıklanacak?

Henüz duyurunun nasıl yapılacağına dair bir bilgi bulunmazken zamanlama olarak 7 Aralık 2023 Perşembe günü gerçekleşecek The Game Awards 2023 gösterisinin seçildiği tahmin ediliyor.

Hatırlayacağınız üzere The Snitch, ağustos ayındaki paylaşımında Spider-Man: Miles Morales gibi bağımsız bir genişleme paketiyle karşılaşıp karşılaşmayacağımızdan emin olmadığını söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde bu söylentiye farklı bir boyut kazandıran ViewerAnon, indirilebilir içerik olarak başlayan ancak Spider-Man: Miles Morales gibi bağımsız bir genişleme paketine dönüşmesi beklenen bir oyun üzerinde çalıştıklarını söylemişti.

God of War Ragnarök için hazırlandığı iddia edilen genişletme paketinin/indirilebilir içeriğin aslında büyük bir sürpriz olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi oyun direktörü Eric Williams, oyunun zaten çok büyük olduğunu ve herhangi bir ek içerik beklenmemesi gerektiğini belirtmişti. Gelişmeleri takip edeceğiz.

ipsala-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu