Yaşam

Mardin’de şiir dinletisine yoğun ilgi

Mardian Mall Alışveriş Merkezi (AVM) tarafından konuk edilen Dursun Ali Erzincanlı’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Mardin’in beğenilen alışveriş merkezi Mardian Mall AVM çeşitli etkinliklerle halkın ilgisini çekmeye devam ediyor. Durun Ali Erzincanlı’yı konuk alarak şiir dinletisi gerçekleştiren Mardian Mall’a halkın ilgisi ağır oldu. AVM balkonları dolup taşarken bir çok vatandaş Dursun Ali Erzincanlı’nın şiir seslendirmesini telefonlarına kaydetti. Şiir dinletisine Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş da katılım sağladı. Dinletide terör eylemleri lanetlenirken, vatan bütünlüğü çağrısı yapıldı.

Şiir dinletisini için geldiğini belirten İslam Yüksek, “Bu etkinlikten memnunuz, Dursun Ali Erzincanlı’yı çok seviyoruz. Âlâ ki de kentimize geldi Mardian Mall’a teşekkür ediyoruz. Yetkilileri çok güzel etkinlikler düzenliyor biliyoruz, Bu etkinlikle de halkın gönlünü kazandılar” şeklinde konuştu.

Mardian Mall’ın etkinliklerini beğendiğini belirten Mehmet Altun, “Çok sevindik sürekli gelmelerini istiyoruz memnun olduk, etkinliklerin devamının gelmesini istiyoruz” sözlerini kullandı. – MARDİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu