Yaşam

Sihirli Annem Kerem’in Son Halinden Survivor Halil’in İsyanına Televizyon Dünyasında Bugün Neler Oldu?

5 Mayıs Cuma günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri ve olayları sizler için derledik.

1. Survivor’dan 6 gün önce elenen Halil İbrahim Göker, az önce piyasa fiyatlarıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımı büyük ilgi gördü ve ortaya komik yorumlar çıktı. Birlikte görelim!

2. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın en sevilen yarışmacılarından biri Halil İbrahim Göker oldu. Seyircilerin sempatisini kazanan başarılı fenomen, geçtiğimiz hafta yarışa veda etmişti. Türkiye’ye döner dönmez sosyal medyaya dönen Halil İbrahim Göker gündem oldu.

3. Survivor’da büyük final her geçen gün daha da yaklaşıyor. Bu nedenle müsabakalarda tempo giderek yükseldikçe yarışmacılar arasındaki gerilim de kendisini daha iyi gösteriyor. Geçen hafta tüm dokunulmazlıklarını kaybeden Mavi takım, bu hafta oynadığı tüm maçları kazanarak adeta gözünü korkuttu! Bakalım bu hafta Survivor’a kim veda edecek?

4. Survivor’da finale az bir süre kala elemeler hız kesmeden devam ediyor. Azmi ve başarısıyla herkesin gönlünde taht kuran Barış’ın elenmesi hayranlarını büyük üzdü. Bu elemenin ardından yorumlar da ertelenmedi.

5. Hikaye olarak birbirine benzeyen Ömer ve Kızılcık Şerbeti dizisinin ortasında kadın-erkek ayrımı sosyal medyaya damgasını vurdu. Muhafazakar bir ailenin müezzin oğlu Ömer’in Gamze ile tutkulu aşkı desteklenirken, muhafazakar bir ailede doğup büyüyen Nursema’nın Umut’la olan tepkisi seyircilerin sınırlarını fazlasıyla aştı!

6. Sihirli Anne dizisindeki Kerem rolüyle dönemin parlayan yıldızlarından Michele Cedolin, dizinin ardından ekranlardan uzaklaştı. Uzun süredir göremediğimiz Cedolin, sevgilisi İrem’e evlenme teklif etmek için televizyon ekranını seçmiş ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına damgasını vuran bir teklifte bulunmuştur. İşte Sihirli Annem’den Kerem Michele Cedolin ve eşi İrem Doğan’ın aşk dolu paylaşımları…

akcadag-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu