Haber

Sinan Ogan: Mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz

ANKARA – Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilme kararının ardından CET İttifakı’nın adayı Sinan Oğan’ın da gündeme geleceği iddiaları gündeme geldi. Antalya programı iptal edildikten sonra gözler Ogan’daydı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan cumhurbaşkanı adayı Oğan, “Türk milletinin aziz evlatları, mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Seçimin son gününde tesadüfi bir olay yaşamak istemedik. Son günlerde bize karşı artan provokasyon duygusuna.” İstanbul’da olduğunu belirten Oğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Haber Türk televizyonunda. Yarın Ankara’da olacağım. Katılımınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizimki dışında herhangi bir açıklamaya güvenmeyin. #DipDalgaGeliyor #OAnGeliyor”

ÖZDAĞ: OĞAN’IN CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYINDAN ÇEKİLDİĞİ TEZLER YALAN

ATA İttifakı üyesi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ogan’ın adaylıktan çekildiği iddialarını yalanlayarak, “Sinan Ogan’ın cumhurbaşkanı adaylığından çekildiği iddiaları yalandır. Zafer Partisi ve Sinan Ogan, Türk halkının Yeşil Sol ile HÜDA-PAR arasında sıkışmasına izin vermeyecektir. Zafer yakın, meşaleler yakın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu