Haber

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Başkan Böcek’e, ‘100. G3 Girişimcilik Zirvesine ev sahipliği yaptığımız için bize teşekkür etti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Antalya Büyükşehir Belediyesi ziyaretine, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, TOBB Yönetim Kurulu üyeleri, oda başkanları ve iş dünyasından isimler katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Antalya’da iş dünyasıyla çok güzel bir işbirliğimiz var. Büyükşehir Belediyemiz ev sahipliğinde düzenlenen 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi’ne katılarak bize önemli destek verdiniz. ANSİAD.” “Girişimci adaylarını çok yüksek bir katılımla iş dünyası ile buluşturduk. Çok güzel bir etkinlik oldu” dedi.

GİRİŞİM MERKEZİ PROJESİ DEĞERLİ

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Lider Muhittin Böcek’e Girişimcilik Zirvesi’nin çok başarılı geçtiğini belirterek, “Ev sahipliği yaptığınız için teşekkür ederim. Bu tür etkinlikler ülkemizin geleceği açısından çok önemli. Girişimcilik merkezi açma projeniz çok güzel. İş dünyası olarak bu tür girişimleri her zaman destekliyoruz.” “Yanınızdayız. İş dünyamızla birlikte düzenlediğiniz 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi için teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Böcek, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyetle bir süre sohbet etti. Önder Muhittin Böcek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaretinin anısına kitap hediye etti.

Kaynak: ANKA / Ekonomi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu