Haber

Uluslararası Kedi Günü Onuruna Yeni Razer Kraken Kitty Kulaklık

Yeni Kraken Kitty V2, Kitty V2 BT ve klipsli Kitty Ears V2 ile Razer artık Her Zamankinden Daha Güvenli, Daha Hafif ve Şık

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, oyuncuların, yayıncıların ve cosplayer’ların Dünya Kedi Günü’nü şık bir şekilde kutlamalarına olanak sağlamak için ikonik Kraken Kitty serisinin en yeni neslini bugün tanıttı. Razer’in en tanınmış modellerinden biri olan ikonik, orijinal Kraken Kitty kulaklık, hayranların favorisi olmaya devam ediyor.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT ve Kitty Ears V2 ile tanışın – Razer’ın üstün ses, rakipsiz konfor ve benzersiz kedi cazibesi ile kusursuz stil taahhüdünün bir kanıtı. Kusursuz Kraken Kitty kulakları artık tüm yeni stillerde %50 daha büyük ve daha cesur.

Razer’in Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Kraken Kitty kalıbı kırdı ve biraz fazla ‘yerli’ görünen bir teknoloji imajına kişilik kattı” dedi. “Bu yeni seri, sürekli yenilik ve iyileştirme taahhüdümüze sadık kalarak orijinalin eğlencesini ve yeteneğini korurken hem tasarım hem de performansta önemli yükseltmeler sunuyor.”

Razer Kraken Kitty V2 Tanıtımı

Yeni Kraken Kitty V2, dünyanın en büyük oyun RGB ekosistemi olan Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenen daha büyük, daha cesur ve açıkça daha fazla kulaklı kulaklara sahiptir.

Kraken Kitty V2’nin kristal netliğinde mikrofonu ve yayına duyarlı aydınlatması, cümlelere, uyarılara ve daha fazlasına yanıt veren Chroma aydınlatması ile izleyicilerin katılımını artıracak. Yayıncılar, 16,8 milyondan fazla renk ve sayısız efekt içeren özelleştirilebilir profillerin yanı sıra Chroma’yı teşhir salonlarına getirmek için çevrimdışı bir “Cosplay Modu”nun keyfini çıkarabilir. Kraken Kitty V2, gün boyu rahatlık ve oyun için yumuşak, nefes alabilen kulak yastıklarıyla tamamlanan hafif bir tasarıma sahiptir. Kulaklık hem klasik Razer Black hem de Quartz renklerinde mevcuttur.

Kraken Kitty V2 BT: Her Yerde Stil ve Oyun İkonu

Kraken Kitty V2 BT ile sınırsız oyun deneyimini yaşayın. Bu Bluetooth kulaklık; 60 saate kadar pil ömrü, Chroma RGB özellikleri ve üstün, düşük gecikmeli oyun performansı için oyun modu özelliği ile Bluetooth 5.2 bağlantısının rahatlığını sunar.

Çarpıcı bir Kuvars kaplamaya sahip olan Kraken Kitty V2 BT, oyuncuların kişiliklerini ve tarzlarını her yerde ifade etmelerini sağlar.

Razer Kitty Ears V2 ile Tarz Departmanınızı Yükseltin

Evrensel uyum için tasarlanan Razer Kitty Ears V2, oyun kulaklıklarının eğlencesini ve yeteneğini artırıyor. Şimdi %50 daha büyük olan bu klipsli kedi kulakları, Kuvars ve Siyah renk setlerinde mevcuttur. Ayarlanabilir ve güçlü olan bu hafif kulaklar, uzun süreli rahatlık ve çok yönlü stil sağlar.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT ve Kitty Ears V2; Bunlar, yenilik, performans ve stil taahhüdünü temsil eden Razer’ın üç yeni ürünü. Bu ikonik ürünler, hem eğlenceli hem de sofistike birinci sınıf teknoloji ve tasarımın benzersiz bir karışımını sunar.

Geçen yıl duyurulan Kraken Kitty V2 Pro’ya ek olarak, Kraken Kitty V2 serisinin en yeni versiyonu, Dünya Kedi Günü’nü kutlamak için anlamlı bir yol sunarken, her oyuncu, yayıncı ve cosplayer için şık seçenekler sunarak Razer’dan benzersiz oyun deneyimleri sunuyor. Aynı zamanda yaratma taahhüdüne olan bağlılığını da ifade eder.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu