Haber

Başkan Taban’dan Yeni Saha Müjdesi

Cerrah Mahallesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından imali sürdürülen futbol alanında incelemelerde bulunan İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, yeni bir sahanın daha yapılacağı muştusunu verdi.

İnegöl’de bir yandan İnegöl Belediyesi, bir yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi bir yandan da Bakanlıkların dayanaklarıyla yeni yeni tesisler yükselmeye devam ediyor. Bu kapsamda Cerrah Mahallesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından; 200 kişi kapasiteli tribünü, soyunma odaları ve hakem odalarıyla tam donanımlı bir futbol alanı imali sürüyor.

MAYIS AYINDA TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, dün beraberindeki heyetle birlikte imali devam eden alanda incelemelerde bulundu. Burada bir açıklama da yapan Lider Taban, “Cerrah Mahallemizde Büyükşehir Belediyemiz tarafından üretimi devam eden bir spor alanımız var. Daha evvel kentimizde üretimi tamamlanıp hizmete giren alanlarımız vardı lakin artan gereksinimlerden ötürü bu tıp yapı ve spor alanlarını arttırmaya devam ediyoruz. İhalesi Büyükşehir Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen, Spor Toto’nun da takviyesi ile Mayıs ayı sonunda bitirilmesi hedeflenen projemiz şu anda devam ediyor. Artık taban halısının serme çalışmalarına gelinmiş durumda. Büyükşehir Belediye Liderimiz Alinur Aktaş’a çok teşekkür ediyorum. Değerli Spor Bakanımıza da dayanak ve katkılarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

İNEGÖL’E BİR SAHA DAHA YAPILACAK

Açıklamasında yeni bir sahanın da muştusunu veren Lider Taban, “İnşallah önümüzdeki günlerde bir tane daha saha ve tesisin yapımıyla ilgili Bakanımızın desteği vardı. Bunu da nihayete erdirmek için adım adım ilerliyoruz. Nihayetinde burada yapılan çalışmanın Cerrah’ımıza, İnegöl’ümüze, kulüplerimize ve sporseverlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Tabi yapmak işin bir boyutu, yaptıktan sonra koruyup kollamak ve işletmek gerekiyor” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu