Haber

Ekmek Federasyonu Başkanı Eski BİM CEO’su Galip Aykaç’ı ‘Ekmeğini Kestim’ Diyerek Tehdit Etti!

Bahçeli ve Erdoğan’ın da hedef gösterdiği BİM’in eski CEO’su Galip Aykaç’a bir tepki de Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu’dan geldi. Kavuncu, “Sen kimsin! bebek. Sizi o mağazalardan alıp aldığınız yere bırakacağız. Tüm BİM mağazalarında ekmeğinizi keseceğim.’ Aykaç’ı tehdit etti.

MHP’li yetkililer de Aykaç’ı tehdit etti

BİM’in eski CEO’su Galip Aykaç, hükümetin zincirleme piyasa politikasına yönelik eleştirilerinin ardından hedef haline gelirken, MHP kanadından gelen açıklamalar hakaret boyutuna ulaştı.

‘İki gündür deliriyoruz. Bebek…’

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Ne değerli başkanımız, ne de Sn. Devlet Bahçeli kimseyi doyurmayacağız’o karıştı.

Kavuncu, Aykaç’a tepki göstererek, “ Sen kimsin! 2 gündür çıldırıyoruz… Bebeğim… Seni pikaplarından, mağazalarından alır, aldığın yere koyarız. Tüm BİM mağazalarında ekmeğini keseceğim’söz konusu.

‘Bütün mağazalarınızda ekmeğinizi keseceğim’

Aykaç’ı tehdit eden Kavuncu, şu ifadeleri kullandı:

Devletimiz için, ülkemiz için, bayrağımız için, bayrağımız için çalışıyoruz. Türkiye’ye değer katmak için çalışıyoruz. Buraya geliyorsun, bizimle tartışıyorsun. Minibüslerinizle, mağazalarınızla birlikte sizi alıp, aldığınız yere kadar götürelim. Tüm BİM mağazalarında ekmeğinizi keseceğim.’

Kavuncu sözlerinin devamında ‘Ne değerli başkanımız, ne de Sn. Devlet Bahçeli kimseyi doyurmayacağız’ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu