Haber

Fadıloğlu, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Görevimiz süresince kaynakları verimli kullanarak ulaşımdan çevreye, sağlıktan eğitime, kültür-sanattan spora birçok alanda insanımızın yaşam standartlarını yükseltecek faaliyetler gerçekleştirdik. ‘İhtiyaçta Çözüm, Çözümde Kalite’ sloganı ile etkin ve ekonomik olarak. .

Toplumun her kesiminden gelen; Görüş, sorun ve talepleri yerinde dinlemek üzere sık sık ziyaretlerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile birlikte sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Şehitkamil Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş da katıldı.

Program çerçevesinde Abdo Katmerci iş yerinde ziyaret edildi. Mevlüt Katırcı, Şıh Mehmet Yağcı ve Müslüm Yılmaz’ın evinde ziyaret edildi. Program çerçevesinde ayrıca Kızkapanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Birecik Sosyal Kültürel Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ziyaret edildi.

Ziyaret edilen adreslerde talepler ve sorunlar masaya yatırıldı, analizler üzerine istişarelerde bulunuldu. Kendilerine yöneltilen her soruyu yanıtlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, taleplere yanıt bulmak ve sorunları analiz etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

İhtiyaçta analiz, analizde kalite

Ziyarette konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu şunları söyledi:

“Şehitkamil’in, Gaziantep’in, Türkiye’nin ve Dünya’nın daha yaşanabilir olması idealimiz doğrultusunda, görev süremiz boyunca ‘İhtiyaçta Çözüm, Çözümde Kalite’ mottosuyla kaynakları verimli, etkin ve ekonomik kullanarak; ulaşımdan çevreye, sağlıktan eğitime, kültür-sanattan spora birçok alanda insanımıza yardımcı olacağız.hayat standardını yükseltecek çalışmalara imza attık.kullandığımız kaynak milletimizin kaynağıdır.adına harcıyoruz. Milletimizin kaynağının bir kuruşuna bile zarar vermeden milletimizin hizmetine sunmaktayız.Kişiye değil sisteme dayalı çalışma noktasında her taşı koyduk.Kendi kendine yeten, dışa bağımlılığı azaltan sürdürülebilir bir yapı oluşturduk.Teşekkürler buna çok değerli kazanımlar elde ettik. Şehitkamilimizin belediyecilik anlayışı ile çok yönlü gelişimi ve istikrarlı büyümesi için çağdaş şehircilik ve planlama ilkeleri doğrultusunda çalıştık. milletimizi çağın ötesine taşıyacak olandır. ürünü koruyacak, bu kültüre ve insanımıza hizmet edecek yeni, sürdürülebilir, kaliteli, daha aktif mekanlar ürettik. Yaşanabilir mekanlar elde etmek adına çarpık yapılaşmadan kaynaklanan sağlıksız yaşam alanlarını ortadan kaldırdık, bunun yerine modern ve kaliteli yaşam alanları oluşturduk. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah bizlere vatan ve millet için güzel evlatlar yetiştirmeyi, arkamızda hayır dua etmeyi nasip etsin.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu